TR | ENAyrıcalığınızı Üretir

HAKKIMIZDA

Sektöründe 20 yıllık tecrübesi, imalat kalitesi, müşterilerine sunduğu üstün hizmet anlayışı ve dokuma – çorap – dar dokuma – seamless – yuvarlak örgü – triko sektörüne hizmet vermekte ve kaliteli üretimi ile hızla büyümektedir.

Teknikfilament; Müşterileri ile yakın ilişki içinde bulunma, müşteri taleplerini en kısa surede karşılama, istenilen standartları sağlama ilkeleri, tüm çalışanları tarafından benimsenerek uygulamaya devam etmektedir.

On yıllık deneyimimizi kendimizi sürekli yenileme anlayışı içinde en son teknoloji ile birleştirip, ürünlerimizi müşteri istekleri doğrultusunda zamanında ve uygun fiyat anlayışı ile sizlere sunmaktayız.

Kalite anlayışımız;

Kalite anlayışının en üst düzeyde olduğu firmamızda yüksek kalite standartları üretim aşamalarının Teknikfilament bünyesinde yapılması ve her safhasında gösterilen özenin bir sonucudur.

Teknik Filament yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı servis anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Teknik Filament olarak Misyonumuz:

Teknik ilament; çalısanlarını ve müşteri memnuniyetini önde tutan anlayışı neticesinde kalite ve sürekliliğin simgesi haline gelmiştir.
Teknik Filament olarak Felsefemiz:

Teknikfilament’in yaptığı işin niteliği; firmanın tüm benliği ile oluşturduğu kalitenin bileşkesidir. Teknikfilament dünyaya bakışı ; Her türlü etik ve teknik ilkeyi temel alan iş yapış tarzı ile sektörünün lideri olmayı hedeflemektedir.